Tuzla Nakliyat & Depolama

Çağrı Merkezi: 0850 302 05 53

Şirket Gsm: 0532 492 83 93

Tuzla Ofis Taşımacılığı

Tuzla ofis taşımacılığı işlemlerini gerçekleştiren firmamız, sizlere bir telefon kadar yakınınızdadır. Evden eve nakliyat işlemlerinde başarılı bir performans gösteren firmamız, Tuzla ilçesinde bir çok ofis, iş yeri taşımasını gerçekleştirmiştir. Ofis eşyalarına gereken hassasiyeti sizden farklı olmadan gösteren firmamız, kuruluşundan bu yana karşınıza bu konuda uzman olduğunu ispatlamak için sınırsız referans ağına sunuyor. 

tuzla ofis taşımaTuzla evden eve nakliye adı altında ofis eşyalarınızı garantili, sigortalı bir şekilde naklediyoruz. Evden eve işten işe nakliyat adı altında her gün taşıma işlemlerini güler yüzlü personelimizle gerçekleştiriyoruz bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ofis nakliyesi titizlik ve bir o kadarda çaba gerektiren bir işlem olması itibariyle, firmamız bu konuda gereken her türlü meteryalleri sağlamıştır. İletişim aşamasında müşterileriyle dezenforme bilgi yaşamaması için iletişim departmanına kendi alanında başarılı ve kariyeri son derece başarılı olan personelleri tercih etmiş, ve bünyesinde barındırmıştır.