Tuzla Nakliyat & Depolama

Çağrı Merkezi: 0850 302 05 53

Şirket Gsm: 0532 492 83 93

Hizmetlerimiz

Tuzla nakliyat hizmetlerimiz ev taşıma, ofis taşıma, şehir içi ve şehirler arası nakliyat ayrıca eşya depolamanın yanı sıra, sanat eserleri taşıma, uluslar arası nakliyat konusunda da nakliyeler gerçekleştirmektedir. 

Hizmetlerimiz görüldüğü üzere son derece fazla olmakla beraber, kaliteli yapılmakta belirli bir program eşliğinde gerçekleşmektedir. Tuzla evden eve nakliyat işlemleri özellikle Tuzla İlçesi’nin bir liman ilçe olması itibari ile de uluslararası nakliyeler ve deniz taşımacılığında da önemli yer tutmaktadır.  

Firmamız deniz ve kara taşımacılığının yanı sıra iş birliği içinde bulunduğu firmalar sayesinde hava yolu taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul nakliye şirketleri arasında önemli bir yer edinen firmamız eşya taşıma esnasında sigorta ve kaskolu nakliyat süreçlerini en iyi şekilde yöneterek oluşabilecek mağduriyetleri önceden engellemektedir.  

Firmamız, geniş araç parkuru ile tecrübe elemanları sayesinde evden eve nakliyat sürecini sorunsuz bir şekilde aşmayı başarmıştır. detaylar için bizlere ulaşınız.